VOUCHERY

WSPANIAŁY POMYSŁ NA PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY

Szukasz idealnego prezentu? Chcesz rozpieścić bliską osobę? Podaruj najbliższym cudowny relaks – kup voucher do naszych salonów!

Luksusowe wnętrza, relaksująca muzyka, cudowne zapachy, najlepsze sprzęty i kosmetyki, wspaniała atmosfera. Dbałość o szczegóły oraz jakość i bezpieczeństwo zabiegów to dla nas priorytet. Podaruj bliskiej osobie wspaniałe chwile relaksu. 

RODZAJE VOUCHERÓW

VOUCHERY KWOTOWE, które osoba obdarowana może zamienić na dowolne zabiegi z naszej oferty, m.in. przyjemne masaże, zaawansowane zabiegi na twarz, zabiegi manicure i pedicure i wiele innych. Voucher kwotowy dostępny jest w kwotach od 100 zł do 2000 zł.

Drugim rodzajem vouchera jest BON ZABIEGOWY – wybierasz zabieg (np. masaż gorącymi kamieniami) lub pakiet zabiegów – i osoba obdarowana może skorzystać z tego zabiegu lub pakietu w wybranym terminie. To Ty wybierasz, jakim prezentem i o jakiej wartości chcesz obdarować bliskich.

Sposoby zakupu Voucherów

Vouchery możesz zakupić w recepcjach naszych Instytutów – jeśli zadzwonisz do nas wcześniej – przygotujemy pięknie opakowany voucher i jego zakup na miejscu będzie ekspresowy. Jeżeli nie masz możliwości odwiedzenia nas osobiście – istnieje możliwość wysyłki vouchera na dowolny adres, lub możemy wręczyć go osobie obdarowanej w dniu umówionego zabiegu, na miejscu w salonie. Jeżeli chcesz zakupić voucher z wysyłką – zadzwoń do nas pod numer 327240755 – ustalimy razem szczegóły.

Możesz zakupić rónież voucher online na naszej stronie.

RACIBÓRZ

RYBNIK

GODZINY OTWARCIA