Nasze instytuty zrodziły się z marzeń o miejscu, w którym można rozpłynąć się w relaksującej atmosferze. Dlatego niezwykle ważna jest dla nas nie tylko wysoka jakość usług, ale także piękne wnętrza, zapachy, kojąca muzyka. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zarówno kobiety jak i mężczyźni, czuli się u nas komfortowo, a wnętrza naszych salonów zachwycały odwiedzających gości od pierwszego wejrzenia.
Nasz zespół składa się ze specjalistów i pasjonatów swojego zawodu. Stawiamy na nowoczesne technologie i skuteczne bezpieczne zabiegi. Pracujemy na wysokiej jakości kosmetykach marek Medestelle, Dr Irena Eris, Medik8. Nasza firma działa na rynku już od 13 lat, mamy więc ogromne doświadczenie w branży. W LA ÉLIA podchodzimy do naszych klientów holistycznie – najważniejsze są dla nas ich komfort, bezpieczeństwo oraz zadowolenie.
 
Kochamy to co robimy i chcemy, aby nasi klienci wychodzili zachwyceni i zrelaksowani po wizycie u nas.
Miejsce w którym każdy może poczuć się wyjątkowo i odprężyć się w cudownej atmosferze. Pozwól nam zadbać o twoją skórę z markami premium
Nasze instytuty zrodziły się z miłości do piękna, dlatego niezwykle ważna jest dla nas atmosfera panująca w naszych salonach. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wnętrza zachwyciły naszych klientów od pierwszego wejrzenia.
Nasz zespół składa się ze specjalistów i pasjonatów swojego zawodu. Nasza firma działa na rynku już od 12 lat. W Laelia podchodzimy do naszych klientów holistycznie – najważniejsze są dla nas ich komfort, bezpieczeństwo oraz zadowolenie.
 
Kochamy to co robimy i chcemy aby nasze klientki wychodziły zachwycone po wizycie w naszych Instytutach.

ANNA

wŁAŚCICIEL FIRMY

KATRIN

TEAM MANAGER - mgr kosmetolog

ANETA

lic. kosmetolog

PAULINA

mgr kosmetolog

WIKTORIA

MGR kosmetolog

KATARZYNA

RECEPCJONISTKA

JESSICA

Stylistka paznokci

WIKTORIA

STYLISTKA PAZNOKCI

KAROLINA

Stylistka paznokci

TWOJE MIEJSCE BEAUTY NA MAPIE RYBNIKA!
Wyjątkowe miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić! Instytut powstał w 2021 roku. Wyróżniają nas przepiękne i estetyczne wnętrza, a w szczególności atmosfera panująca w naszym instytucie – każdy może poczuć się u nas wyjątkowo, zostać dopieszczonym i zaopiekowanym.
Usługi na najwyższym poziomie, marki kosmetyków premium, nowoczesne technologie, wykwalifikowana kadra, wspaniała atmosfera.
W Raciborzu dbamy o naszych klientów już od 13 lat. Przez te wszystkie lata – zbudowaliśmy miejsce znane i lubiane – jesteśmy bardzo wdzięczni za grono wspaniałych, wiernych klientów. Wyróżniają nas przepiękne i estetyczne wnętrza, a w szczególności atmosfera panująca w naszym instytucie – każdy może poczuć się u nas wyjątkowo, zostać dopieszczonym i zaopiekowanym.
 
Usługi na najwyższym poziomie, marki kosmetyków premium, nowoczesne technologie, wykwalifikowana kadra, wspaniała atmosfera.
Sercem tego przedsięwzięcia jest  Anna Urbańczyk. Kto już zna Anię ten wie, że to człowiek o wielkiej pasji nie tylko do kosmetologii, ale także do ludzi! Cudowna, ciepła, ale jednocześnie profesjonalna i nie uznająca kompromisów w kwestii jakości – najlepsza szefowa, wybitny specjalista, wizjonerka i autorka większości naszych firmowych terapii. 
Stworzenie wyjątkowych miejsc beauty, było jej wielkim marzeniem! Udało się to w Raciborzu – LA ÉLIA działa tam już z wielkimi sukcesami od ponad dekady!
Dzięki Ani swoje drzwi otworzyło też nowe miejsce… Perełka tym razem na mapie Rybnika – druga lokalizacja Instytutu LA ÉLIA PREMIUM BEAUTY! Nasz Instytut w Rybniku działa już od ponad 2 lat  i jesteśmy niezmiernie dumni, że  udało się nam stworzyć tak fantastyczne miejsce, które pokochaliście!

Anna Urbańczyk

właściciel (główny szkoleniowiec, manager marki)

RACIBÓRZ

RYBNIK

GODZINY OTWARCIA