oczyszczanie wodorowe

Terapia wodorowa, zwana także oczyszczaniem lub peelingiem wodorowym to zupełnie nowy zabieg w światowej kosmetologii.

Znakomite właściwości wody wodorowej zostały odkryte już wcześniej – udowodniono jej działanie przeciwstarzeniowe, odtoksyczniające i poprawijące wydolność organizmu.

Na tych właśnie właściwościach wody wodorowej oparto najnowszą technologię oczyszczania wodorowego.

W nawodorowanej wodzie znajduje się od 200-500 razy więcej wodoru niż w naturalnej wodzie – dzięki temu wolne atomy wodoru mogą „przyczepić się” do wolnych rodników powodujących starzenie i dzięki reakcji chemicznej stworzyć wodę. Tym samym dzięki tej reakcji uzyskujemy działanie przeciwstarzeniowe, detoksykujące i nawilżające.

Przy okazji woda wodorowa dzięki ruchowi cyrkulacyjnemu w głowicy – wykonuje delikatny peeling i głębokie oczyszczanie skóry z zanieczyszczeń – efekt znany z technologii oxybrazji.

Ponadto po zabiegu oczyszczania wodorowego stosujemy także technologie mezoterapii elektroporacyjnej i ultradźwięki – które znakomicie pomagają substancjom aktywnym wniknąć wgłąb skóry. Dzięki temu możemy wtłoczyć np. wysokiej jakości kwas hialuronowy, kolagen lub inne substancje nawilżające lub przeciwstarzeniowe.

Zabieg oczyszczania wodorowego jest odpowiedni praktycznie do każdego rodzaju skóry w każdym wieku – dla kobiet jak i dla mężczyzn. Zabieg jest bardzo dobrze tolerowany także przez skóry wrażliwe. Procedura zabiegowa dostosowywana jest przez kosmetologa – indywidualnie do potrzeb klienta.

Zabieg może być wykonywany w serii – 5-8 zabiegów co 7-10 dni, jak i pojedynczo – jako zabieg bankietowy.

Najlepsze efekty zabieg oczyszczania wodorowego daje w połączeniu z naszymi zabiegami firmowymi dr Irena Eris lub Yonelle.

Główne efekty zabiegu to:

  • niesamowite nawilżenie i wygładzenie skóry
  • głębokie rozświetlenie
  • uczucie „doczyszczonej” świeżej skóry
  • świeży, ujednolicony koloryt skóry
  • wzmocnienie witalności skóry
  • dotlenienie
  • w serii delikatne rozjaśnienie przebarwień i wygładzenie zmarszczek