dermapen

Zabieg przy użyciu urządzenia DERMAPEN to najnowsza metoda mezoterapii – następca mezoterapii igłowej i rollerów.

Polega na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny poprzez mechaniczną stymulację za pomocą specjalistycznej głowicy z kilkunastoma pulsującymi igłami, która nakłuwa skórę.

Powstałe mikrourazy wykorzystują naturalne zdolności organizmu do naprawy skóry oraz fizjologicznej indukcji kolagenu.

Zabieg zwiększa również przepuszczalność skóry, dzięki czemu jest ona gotowa na przyjęcie specjalnie skoncentrowanych wysokiej jakości koktajli dobieranych do potrzeb skóry klienta. Poprawia się mikrokrążenie i dotlenienie tkanek. Wyraźnie wzrasta napięcie skóry, zmarszczki mimiczne zaczynają się redukować, a owal i kontur twarzy ulega zauważalnej poprawie.

Mikroigiełki wnikają na głębokość od 0,5 mm do 2 mm, co dodatkowo umożliwia aplikację substancji aktywnych w głąb skóry właściwej.

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem o bardzo szerokim zakresie działania. Zastosowanie serii mikronakłuć powoduje uruchomienie procesów regeneracyjnych, które z powodzeniem zwalczają efekty starzenia się skóry: zmarszczki, brak jędrności czy utrata owalu twarzy.

Bardzo dobre efekty przynosi w redukcji blizn i rozstępów. W połączeniu z odpowiednio dobranymi preparatami stanowi skuteczną broń w walce z wieloma innymi defektami.

  • Dermapen Medestetyczny zabieg odnawiający skórę 
    3 warianty 320 zł – 420 zł 
  •  Dermapen Medi Premium – medestetyczny zabieg odnawiający skórę 3 warianty 420 zł – 520 zł